Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 10.00Průměr: 14.59
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 DKK X USDDKK Rate
Minimální velikost kontraktu1000 USD (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 USD
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Měnový pár USD/DKK se jen zřídka obchoduje mimo Dánsko, ale v portfoliu může hrát užitečnou roli. Obě ekonomiky, které silně ovlivňují dvojici - USA a Dánsko - jsou ovlivněny velmi rozdílnými faktory, a proto má pár tendenci být nestabilní a nepředvídatelný. I když to mnohé odradí od investování do tohoto páru, může tuto kombinaci činit ideální pro obchodníky s vysokým rizikovým prahem, protože nabízí zisky stejně vysoké jako rizika.

Pro investování, kontaktujte FxPro.