Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 79.28% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

Swap krátká: 0 Swap dlouhá: 0
Nízké: 0Spready {{platformType}} plovoucíHigh: 0
Časy relací světových burz cenných papírů
Sydney
7:34 (Local)
Opens in 2h 16m
Tokyo
6:34 (Local)
Opens in 2h 26m
London
22:34 (Local)
Opens in 9h 26m
New York
17:34 (Local)
Opens in 15h 56m
No chart data
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 3.90Průměr: 5.10
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 JPY X USDJPY Rate
Minimální velikost kontraktu1000 PLN (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 PLN
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Kombinace měn PLN/JPY je silně ovlivněna výkonem dvou významných, ale velmi odlišných ekonomik: Polska a Japonska. Tyto měny jsou ovlivňovány širokým spektrem odlišných faktorů, a proto mohou reagovat na události na světě velmi odlišně. V důsledku toho je pár obecně považováo za nestabilní a těžko předvídatelný. Pro libertinského investora to však může být ideální doplněk, protože nabízí šanci na zisky stejně, tak vysoké jako jsou rizika, jimž čelí.

Pro investování, kontaktujte FxPro.