Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 84.69% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

NZDUSD - New Zealand Dollar / US Dollar

Current value in real time on the crypto market for investing

Swap krátká: -1.8398 PointsSwap dlouhá: -2.7088 Points
Nízké: 0.61538Spready MT5 plovoucíVysoká: 0.62522
Časy relací světových burz cenných papírů
Sydney
22:06 (Local)
Opens in 11h 44m
Tokyo
20:06 (Local)
Opens in 12h 54m
London
11:06 (Local)
Closes in 5h 24m
New York
6:06 (Local)
Opens in 3h 24m

NZDUSD Trading Chart

D1
W1
M1
No chart data
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Výkon
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 0.60Průměr: 1.15
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 NZD X USDNZD Rate
Minimální velikost kontraktu1000 NZD (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 NZD
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

NZDUSD, AUDUSD spreads may fluctuate above the stated maximum every Wednesday, between the hours of 08:00 PM – 11:00 PM (GMT).

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Kombinace běžně označováná ‘Kiwi’, NZD/USD pár patří mezi deset nejčastěji obchodovaných měn světa. Stejně jako australský dolar i novozélandská měna těžila z velkého boomu komodit v uplynulých dekádách, který hodnotu měny dovedl ke vzestupu. Tento pár symbolizuje vztah mezi dvěma nejvlivnějšími ekonomikami světa. To způsobilo exponenciální růst oblíbenosti tohoto páru v současné době tak moc, že novozélanská Rezervní banka musela v roce 2012 zavést devalvační opatření. Je vhodný pro každého od nováčka pro velmi zkušeného profesionálního obchodníka.

Pokud chcete investovat do měnového páru NZD/USD, kontaktujte dnes FxPro.