Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 11.50Průměr: 13.61
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 SGD X USDSGD Rate
Minimální velikost kontraktu1000 GBP (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 GBP
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Výkonnost kombinace měn GBP/SGD je silně ovlivněna korelací mezi dvěma velmi rozdílnými ekonomikami: Velkou Británií a Singapurem. Finanční stavy těchto národů jsou ovlivněny mnoha různými faktory, jak vnitřními, tak vnějšími. V důsledku toho je vztah mezi nimi nestálý a nepředvídatelný. Příležitosmi k ziskům, které jsou stejně vysoké jako rizika, může párování GBP/SGD být skvělým doplněkem portfolia libertinského investora.

Kontaktujte dnes FxPro abyste zjistili další podrobnosti.