Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 104.30Průměr: 160.76
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 SEK X USDSEK Rate
Minimální velikost kontraktu1000 GBP (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 GBP
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Výkon měnového páru GBP / SEK je silně ovlivněn korelací mezi dvěma významnými evropskými ekonomikami: Velkou Británií a Švédskem. Díky svým úzkým politickým, ekonomickým a obchodním vazbám na eurozónu jsou tyto národy ovlivňovány řadou sdílených faktorů, a proto je kolísání hodnoty často vzájemně paralelně provázané. Z tohoto důvodu je pár považován za relativně předvídatelný a je to ideální volba pro ty, kteří chtějí udělat svůj první nákup za hranicemi čtyř velkých měnových párů.

Pokud si myslíte, že pár GBP/SEK by mohl být vhodnou součástí vašeho portfolia, kontaktujte dnes náš tým a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.