Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: N/APrůměr: 1.56
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 JPY X USDJPY Rate
Minimální velikost kontraktu1000 GBP (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 GBP
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Fixní spready se vztahují pouze na „okamžité příkazy“, všechny ostatní typy příkazů podléhají Pravidlům vykonávání příkazů.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Pár GBP/JPY je vysoce riziková, volatilní měnová kombinace, často označovaná jako ‘Widow-Maker’. Je definován vělkými pohyby ceny ve srovnání s ostatními páry. Při finanční krizi v roce 2008 došlo k posunu o více než 7000 pipů. To je fenomén, který byl doposud neslýchaný.

V závislost na individuálním obchodním stylu je tato volatilita buď milována, nebo nenáviděna. Měnový pár GBP/JPY je optimální volbou pro obchodníky hledající volatilitu a velké pohyby, ale měla by být obchodována pouze s využitím ochranných stop-loss příkazů. Rizika tohoto měnového páru ho činí nevhodným pro nováčky, ale je to ideální nástroj pro získání peněz pro zkušené obchodníky, kteřá mají pozitivní vztah k rizku.

Pokud by se měnový pár GBP/JPY hodil do vašeho portfolia, kontaktujte dnes FxPro.