Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 505.00Průměr: 553.48
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 HUF X USDHUF Rate
Minimální velikost kontraktu1000 EUR (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Podobně jako většina evropských měnových párů je i kombinace EUR/HUF vhodná pro investory, kteří chtějí diverzifikovat svá portfolia mimo čtyři velké měnové páry. Vzájemný vztah mezi maďarským forintem a eurem je poháněn korelací mezi dvěma hlavními evropskými ekonomikami - Maďarskem a eurozónou - ten bývá relativně předvídatelný a často stínuje pohyby tohoto maďarského forintu. Pokud jste obchodník, který dělá první nákup v rámci exotičtějších kombinací, může být pro vás pár EUR/CHF ideální.

Investujte dnes s FxPro.