Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 84.69% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

EURGBP - Euro / British Pound

Current value in real time on the crypto market for investing

Swap krátká: 1.9279 PointsSwap dlouhá: -5.2781 Points
Nízké: 0.85551Spready MT5 plovoucíVysoká: 0.86080
Časy relací světových burz cenných papírů
Sydney
9:06 (Local)
Opens in 48h 44m
Tokyo
7:06 (Local)
Opens in 49h 54m
London
22:06 (Local)
Opens in 57h 54m
New York
17:06 (Local)
Opens in 64h 24m

EURGBP Trading Chart

D1
W1
M1
No chart data
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT4 Fixed
MT5
Výkon
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 0.40Průměr: 0.81
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 GBP X USDGBP Rate
Minimální velikost kontraktu1000 EUR (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

** Abnormal market conditions refer to Section 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Financial Services Ltd, in point 10.7 in Order Execution Policy of FxPro UK Limited and in point 10.6 in Order Execution Policy of FxPro Global Markets Ltd.

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Fixní spready se vztahují pouze na „okamžité příkazy“, všechny ostatní typy příkazů podléhají Pravidlům vykonávání příkazů.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Kombinace měn EUR/GBP je jedním z nejrozšířenějších párů na devizovém trhu, kde si získává své místo u tisíců obchodníků po celém světě. Pojí dvě z největších a finančně a politicky nejvýznamnějších ekonomik v Evropě. Díky vzájemné závislosti těchto zemí je párování relativně stabilní a výrazně méně volatilní než většina kombinací založených na EUR a GBP. Je silně ovlivněn zákony Bank of England a Evropské centrální banky. Jeho nízké riziko a vysoká předvídatelnost z něj činí velmi dobrou volbu pro začínající obchodníky i zkušenější investory.

Investujte doměnového páru EUR/GBP dnes s FxPro.