Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 37.00Průměr: 39.82
Market Hours*Closed Now
Market Hours*Closed Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 DKK X USDDKK Rate
Minimální velikost kontraktu1000 EUR (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Stejně jako většina měnových páru je kombinace EUR/DKK vhodná pro ty, kteří hledají první obchod mimo hlavní měnové páry. Pár není ve Spojeném království široce obchodován, přesto je velmi populární u obchodníků v Dánsku a jeho sousedních zemích. Kombinace je silně ovlivněna evropskou politikou a politikami, přičemž dánská koruna často stínuje pohyby eura. Pokud chcete diverzifikovat své portfolio, tento pár může být pro vás ideální.

Investujte dnes s FxPro.