Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Vykonání
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTraderSpready + 0.35$ na obchodovaných 10 tisíc
Minimum: 0.90Průměr: 1.09
Market Hours*Open Now
Market Hours*Open Now
Limitní a stop úroveň0 points
Použitá marže (1:100 úroveň páky) v amerických dolarech1000 CAD X USDCAD Rate
Minimální velikost kontraktu1000 EUR (0.01 lots)
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1000 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

The average spreads provided for each platform are updated on a daily basis to reflect the average for the previous day. Though FxPro attempts to provide competitive spreads during all trading hours, clients should note that these may vary and are susceptible to underlying market conditions. The above is provided for indicative purposes only. Clients are advised to check important news announcements on our Economic Calendar, which may result in the widening of spreads, amongst other instances.

Výše uvedená rozpětí jsou použitelné za běžných obchodních podmínek. Společnost FxPro má právo na změnu výše uvedených spreadů podle tržních podmínek dle „Obchodních podmínek“.

Ačkoli to není nejoblíbenější měnová kombinace, stejně jako téměř všechny euro páry, má EUR/CAD pár stále značný počet stoupenců. Výkonnost páru závisí na vzájemném vztahu dvou hlavních ekonomik: eurozóny a Kanady. Kombinace má tendenci se chovat podobným způsobem jako relativní poměr EUR/USD, i když nižší objem obchodů znamená, že tento pár je náchylnější k náhlým výkyvům. Pokud hledáte další možnosti po velké čtyřce měn, mohl by pro vás být tento pár ideální kombinací.

Pro investování, kontaktujte FxPro teď.