info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

NFP (Non-Farm Payroll) - změna počtu pracovních míst mimo zemědělství v USA (NFP (Non-Farm Payroll))

NFP je jedním z nejdůležitějších ekonomických ukazatelů pro ekonomiku USA. Sleduje změny v počtu zaměstnaných osob, s výjimkou zemědělských pracovníků, vládních institucí, neziskových organizací a zaměstnanců soukromých domácností. Údaje za předchozí měsíc jsou zveřejněny první pátek každého měsíce a čísla se mohou lišit od +/- 10 000 - 250 000. Vzhledem k tomu, že NFP je jedním z nejdůležitějších ukazatelů zaměstnanosti ve Spojených státech. Lepší hodnota, než se očekává, povzbudí býčí aktivitu v USD.