info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Stop Loss/Take Profit úrovně

Poháněno FxPro
Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zvážení cen, které použít pto Stop Loss/Take Profit příkazy, zjištění kolik pipů je zahrnuto a jaká je hodnota pipů. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu, velikost pozice a otevírací cenu. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a vložte kolik chcete riskovat předtím, než je Stop Loss/Take Profit příkaz aktivován. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka už zbytek udělá.

Stop Loss/Take Profit částky

Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zjištění kolik potenviálně získáte, nebo ztratíte pokud vaše stop loss/take profit limity budou dosaženy. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu a velikost pozice. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a zvolte požadované stop loss/take profit limity. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka zpracuje vaše potenciální ztráty a zisky denominované v měně vašeho účtu.