Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 84.60% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

Stop Loss/Take Profit úrovně

Poháněno FxPro
Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zvážení cen, které použít pto Stop Loss/Take Profit příkazy, zjištění kolik pipů je zahrnuto a jaká je hodnota pipů. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu, velikost pozice a otevírací cenu. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a vložte kolik chcete riskovat předtím, než je Stop Loss/Take Profit příkaz aktivován. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka už zbytek udělá.

Stop Loss/Take Profit částky

Stop Loss Take Profit Calculator

Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zjištění kolik potenviálně získáte, nebo ztratíte pokud vaše stop loss/take profit limity budou dosaženy. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu a velikost pozice. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a zvolte požadované stop loss/take profit limity. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka zpracuje vaše potenciální ztráty a zisky denominované v měně vašeho účtu.