info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

Stop Loss/Take Profit úrovně

Poháněno FxPro
Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zvážení cen, které použít pto Stop Loss/Take Profit příkazy, zjištění kolik pipů je zahrnuto a jaká je hodnota pipů. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu, velikost pozice a otevírací cenu. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a vložte kolik chcete riskovat předtím, než je Stop Loss/Take Profit příkaz aktivován. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka už zbytek udělá.

Stop Loss/Take Profit částky

Použijte tuto Stop Loss/Take Profit kalkulačku ke zjištění kolik potenviálně získáte, nebo ztratíte pokud vaše stop loss/take profit limity budou dosaženy. Jednoduše vyberte měnový pár, který obchodujete, vložte měnu účtu a velikost pozice. Vyberte jestli je váš obchod krátká či douhá pozice a zvolte požadované stop loss/take profit limity. Stiskněte ‘Spočítat’ a Stop Loss/Take Profit kalkulačka zpracuje vaše potenciální ztráty a zisky denominované v měně vašeho účtu.