info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Denní obchodování (Day Trading)

Denní obchodování je taktika nákupu a prodeje aktiva v rámci jednoho obchodního dne s tím, že využíváte fluktuací na denním trhu. Obvykle to vyžaduje zapojení vysoké páky k dosažená zisku z relativně malé změny v ceně. Obvyklými trhy pro denní obchodování je Forex a trh akcií. Denní obchodníci jsou pro trhy životně důležití, protože jejich činnost zajišťuje likviditu a udržuje efektivitu prostřednictvím arbitráže. Na dnešních trzích se většina denního obchodování provádí pomocí automatizovaných obchodních algoritmů.