info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro centrum nápovědy - Slovníček

FxPro MetaTrader 4 (FxPro MetaTrader 4/5)

FxPro MetaTrader 4 (MT4) je program obchodní platformy, licensovaný MetaQuotes Softwarem, který umožňuje online obchodníkům s cizími měnami nakupovat a prodávat nástroje za aktuální ceny. FxPro Metatrader 4 byl optimalizován pro přímé zpracování a je dostupný jak ve webové, tak mobilní verzi (iOS a Android). MT4 je také dostupný ve víceterminálové verzi navržené tak, aby umožnila správcům souběžně spravovat větší počet účtů.