Mobilní platformy

Používání mobilních platforem změnilo způsob, jakým lidé obchodují. Již nemusíte sedět jako přibití u obchodního terminálu – nyní můžete monitorovat trhy pomocí svého chytrého telefonu nebo tabletu a zadávat obchody včas, ať už jste kdekoli na světě. Společnost FxPro nabízí mobilní verze hlavních platforem pro obchodování.

  • Obchodujte kdekoli a kdykoli
  • K dostání verze pro Android, iOS a web
  • Rychlá realizace obchodů
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní

S MT4 pro iPhone a iPad můžete nyní využívat nejoblíbenější platformu pro obchodování včetně všech funkcí pro mobilní telefony. Otevírejte a zavírejte pozice, monitorujte trhy a provádějte technickou analýzu přímo ze svého chytrého zařízení pomocí více než 30 přednastavených technických ukazatelů.

Operační systém Android způsobil revoluci mezi mobilními zařízeními a nástroj MT4 změnil svět online obchodování. Obě technologie byli nyní propojeny do nástroje MetaTrader 4 pro Android, který umožňuje přístup k účtům MT4 z jakéhokoli webového zařízení se systémem Android.

Získejte odkaz na stažení do mobilu

+
 
Vybrat OS
FxPro MT4 Desktop
FxPro cTrader Desktop
Srovnání platforem

Stáhněte si nejoblíbenější platformu pro obchodování v tomto odvětví a vyzkoušejte si profesionální podmínky společnosti FxPro pro obchodování.

Stáhněte si a nainstalujte si klienta pro naše oceněné platformy pro obchodování, který je určen pro stolní počítače.

Prohlédněte si srovnání obou platforem na naší stránce, kde jsme tyto platformy porovnali.

UP