FxPro cTrader

cTrader jako relativní nováček ve světě grafických platforem si získal důvěru obchodníků, kteří požadují extra úroveň podrobnější analýzy trhu. Jako specifický nástroj pro obchodování s deriváty CFD je cTrader obchodní platforma, která obchodníkům umožňuje zadávání příkazů a úplný přístup ke všem informacím o trhu.

Společnost FxPro poskytuje svým obchodníkům nejlepší ceny nabídky koupě a prodeje i v případě konkurenčních institucí, a realizuje příkazy za cenu VWAP (průměrnou cenu dle objemu), prostřednictvím dostupných vrstev likvidity, dokud nebude příkaz realizován. Díky tomu můžeme nabízet nejtěsnější spready v odvětví, se základními spready od 0 pip pro vysoce likvidní páry, jako je EUR/USD.

FxPro cTrader Web nabízí všechny výhody online obchodování přímo do vašeho prohlížeče. Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu cTrader, ať už jste kdekoli, bez nutnosti instalace jakéhokoli softwaru. Využívejte výhod obchodování se společností FxPro, včetně podrobné analýzy trhu a informací o objemech obchodů, otevřených a zavřených pozicích jedním kliknutím, a nenechte si znovu ujít tuto příležitost.

Srovnání platforem
cAlgo
cTDN

Prohlédněte si srovnání obou platforem na naší stránce, kde jsme tyto platformy porovnali.

Získejte kontrolu nad obchodováním vytvářením vlastních robotů a ukazatelů pomocí jazyka C#.

Využívejte výhod komunity vývojářů cTrader, účastněte se diskuzí a stahujte si roboty cBot a vlastní ukazatele.

UP