info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

WIG 20 index

Swap krátká: 0 PointsSwap dlouhá: 0 Points
Nízké: 0.00Spready MT4 plovoucíVysoká: 0.00
Časy relací světových burz cenných papírů

WIG 20 chart

D1
W1
M1
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Here at FxPro, we’re delighted to offer our clients the opportunity to trade CFDs on WIG 20 Index. This is the major Polish stock index, which includes the 20 largest capitalized companies, listed on the Warsaw Stock Exchange. The Poland 20 began to be calculated in 1994 at the level of 1000 points. Today this indicator is subject to the observations of many traders in the world. If you want to diversify your trader’s portfolio, take a closer look at the price fluctuations of #POLAND20. Among the reasons to follow the CFDs on WIG 20 Index is the strong volatility that can be observed during the day-to-day trading sessions. On this page, you can take a look at the index live chart to make your own responsible decision to buy or to sell CFD (Contract for Difference) on this index through the FxPro trading platforms (e.g. MT4 or MT5). Follow the news from Poland, as well as watch the price changes of WIG 20 in real time. The most convenient way to do this is to use the web version of any platform suggested at the FxPro Download Center. Visit it now! To start trading, open your FxPro Direct account by clicking the “Register” button at the top of this page. Several convenient top-up methods with 0% commissions are available.

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Výkon
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTrader
Minimum: 2.50Průměr: 2.52
MT4, MT5 použitá marže (páka) **1.00% (1:100)
cTrader, FxPro tržní použitá marže (páka)2.00% (1:50)
Minimální velikost kontraktu1.0 Index
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1.0 Index
Hodnota na 1 index bod1 PLN
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0
min spread2.50
Průměrný spread2.78
Limitní a stop úroveňspread

Obchodní čas (britský čas) 08:00 AM - 03:50 PM
(Closes daily between 03:50 PM - 08:00 AM UK Time)

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

**Upozorňujeme, že výše uvedené přístroje podléhají dynamické páce. Další informace naleznete na následující stránce Specifikace.

Získat #Poland20 obchodní nápady

Získat denní obchodní sgnály na:
  • Akcie/Indexy
  • Forex
  • Zlato/Ropa
Trading CentralPoháněno
TradingCentral
Registrovat nyní
Chart