info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 78.90% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 80.59% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

MDAX Performance index

Swap krátká: 0 PointsSwap dlouhá: 0 Points
Nízké: 0.00Spready MT4 plovoucíVysoká: 0.00
Časy relací světových burz cenných papírů
Sydney
6:53 pm (Local)
Opens in 14h 57m
Tokyo
5:53 pm (Local)
Opens in 15h 7m
London
9:53 am (Local)
Closes in 6h 37m
New York
4:53 am (Local)
Opens in 4h 37m

MDAX Performance chart

D1
W1
M1
Minulý výkon není garantován nebo předvídán budoucí výkon

Here at FxPro, we’re delighted to offer our clients the opportunity to trade CFDs on MDAX Performance Index. MDAX is a German stock index that is counted by Deutsche Börse AG. It shows the market value of 50 companies that are not included in DAX and in the list of 50 telecommunication national corporations. Among them are Aareal Bank, Axel Springer, Hugo Boss, Kabel Deutschland, MAN, Metro, Puma, and Sky Deutschland. If you want to diversify your trader’s portfolio, take a closer look at the price fluctuations of #GERMANY50. Follow the news from the German technological sector, as well as watch the index price changes in real time. The most convenient way to do this is to use the web version of any platform suggested at the FxPro Download Center. Visit it now! Among the reasons to follow the CFDs on MDAX Performance Index is the strong volatility that can be observed during the day-to-day trading sessions. On this page, you can take a look at the live chart to make your own responsible decision to buy or to sell CFDs (Contract for Difference) on this index through the FxPro trading platforms. To start trading, open your FxPro Direct account by clicking the “Register” button at the top of this page. Several convenient top-up methods with 0% commissions are available.

Obchodní podmínky

Platforma
cTrader
cTrader
MT4
MT5
Výkon
Tržní vykonání
Tržní vykonání
cTrader
Minimum: 10.50Průměr: 14.75
MT4, MT5 použitá marže (páka) **1.00% (1:100)
cTrader, FxPro tržní použitá marže (páka)2.00% (1:50)
Minimální velikost kontraktu1.0 Index
Minimální krok pro zvýšení velikosti kontraktu1.0 Index
Hodnota na 1 index bod1 EUR
Požadavky na marži k otevření a uzamčení pozice*0
min spread10.50
Průměrný spread15.10
Limitní a stop úroveňspread

Obchodní čas (britský čas) 08:05 AM - 04:30 PM
(Closes daily between 04:30 PM - 08:05 AM UK Time)

* Jen pokud je úroveň marže > 100%

**Upozorňujeme, že výše uvedené přístroje podléhají dynamické páce. Další informace naleznete na následující stránce Specifikace.

Získat #Germany50 obchodní nápady

Získat denní obchodní sgnály na:
  • Akcie/Indexy
  • Forex
  • Zlato/Ropa
Trading CentralPoháněno
TradingCentral
Registrovat nyní
Chart