Prémiové účty FxPro

Prémiové účty FxPro jsou exkluzivní obchodní účty pro osoby s vysokým čistým jměním, které často a aktivně obchodují velké objemy. S prémiovým účtem si můžete užívat řadu exkluzivních výhod, které vám pomohou doplnit vaše obchodní dovednosti a strategie. Nárok na prémiové účty mají klienti FxPro s vklady od 50 000 $ (nebo ekvivalentem v jiné měně).

Žádné poplatky za vklady/výběry

FxPro bere na sebe všechny vaše poplatky za vklady a výběry bez ohledu na platební metodu. Vážíme si našich klientů a doufáme, že poskytováním této služby vám pomůžeme k lepšímu výkonu vašich investic.

Vyhrazený manažer účtů

Využijte exkluzivní přístup ke svému vyhrazenému manažerovi účtů, který bude vždy připravený vám s čímkoliv pomoct.

VPS zdarma

Získejte zdarma přístup k virtuálním soukromým serverům (VPS) FxPro. To vám umožňuje 24 hodin denně nahrávat a provozovat expertní poradce MT4 a roboty cAlgo s výrazně sníženou latencí.

Denní analýzy trhů

Využijte bezplatné předplatné denních tržních aktualizací a dostávejte zdarma analýzy od expertů na ekonomiku, kteří vám pomohou s vašimi obchodními strategiemi.

Exkluzivní akce

Dostávejte pozvánky na exkluzivní semináře a akce se speciálními úpravami pro vaši účast. Mnohé náklady kryje FxPro.

Jak si můžu zaregistrovat prémiový účet FxPro?

Chcete-li se informovat ohledně registrace prémiového účtu FxPro, pak vyplňte níže uvedený formulář a brzy vás bude kontaktovat vyhrazený správce účtů, který si s vámi promluví o vašich možnostech. Případně nás můžete kontaktovat na premium@fxpro.com.

Zodpovědnost obchodníka: CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 79% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.

CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 79% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.