Ochrana klientských prostředků

Sponzorství v minulosti

FxPro jako regulovaný subjekt splňuje následující regulační požadavky ohledně klientských prostředků:

Rozdělení prostředků

Všechny prostředky klientů uložené ve společnosti FxPro jsou zcela oddělené od vlastních prostředků a uložené na samostatních bankovních účtech. Díky tomu nebudou prostředky klientů použity pro žádné jiné účely. Naše finanční výkazy audituje společnost PWC – významná, globální auditorská firma, která zajišťuje, aby naše obchodní činnost probíhala podle nejvyšších možných standardů.

Ochrana investorů

FxPro UK Limited je členem organizace Financial Services Compensation Scheme (FSCS) a FxPro Financial Services Limited je členem fondu Investors Compensation Fund (ICF). Způsobilost závisí na stavu a povaze nároku. Další podrobnosti najdete v naší právní dokumentaci a v rámci zásad kompenzace.

Další opatření, která děláme

Prostředky klientů společnosti FxPro se vkládají na samostatné účty u globálních bank, jako je Barclays PLC, Julius Baer a RBS. Klientské prostředky se udržují pouze v jurisdikcích, kde místní právní struktura podporuje oddělení klientských prostředků.

FxPro nabízí všem klientům jako součást klientské smlouvy záruku ochrany proti negativnímu zůstatku, pokud s ní nebude manipulováno a bude přijata v dobré víře. Usilujeme o přísné zásady zajišťující, že klienti nikdy nepřijdou o více než svůj celkový vklad.

Zásady realizace příkazů
Postup při řešení potíží
Zásady konfliktů zájmů

Zjistěte, jakým způsobem můžete zadávat příkazy.

Zjistěte, jakým způsobem řešíme stížnosti klientů.

Zjistěte, jakým způsobem řešíme konflikty zájmů.

UP