OCENĚNÁ Realizace objednávek bez zásahu dealing desku

Většina klientských objednávek se realizuje za méně než 13 milisekund

V FxPro se klientské objednávky realizují anonymně bez zásahu dealing desku a podléhají našim Zásadám realizace objednávek. Více než 99,9 % objednávek se realizuje za méně než 42 milisekund a za sekundu se realizuje až 7 000 objednávek.

OCENĚNÍ REALIZACE

Výhody realizace objednávek bez zásahu dealing desku

Hluboká likvidita

Získejte přístup k hluboké likviditě a mějte při každém uzavření obchodu výhodu z nejlepších dostupných cen nabídky a poptávky.

Anonymní obchodování

Vaše objednávky se realizují naprosto anonymně. Poskytovatelé likvidity nemají přístup k charakteristikám vašich obchodů ani jiným důvěrným informacím.

Velmi rychlá realizace objednávek

S předchozím rekordem 199 397 objednávek realizovaných za jediný den máte s FxPro výhodu velmi rychlé realizace objednávek. Většina klientských objednávek se realizuje do 13 milisekund.

 

Jak se realizují mé obchody?

icon trades executed
Vaše obchody se v závislosti na vašem účtu a typu objednávky realizují s okamžitou, nebo tržní realizací.
Díky vysokým objemům a směrům obchodů našich klientů dokážeme interně spojit významnou část toku klientských objednávek. Toto nám umožňuje minimalizovat naše riziko, aniž bychom jakýmkoliv způsobem ovlivnili vaše objednávky.

Ne všechny klientské pozice jsou zajištěné, a proto zůstává zbývající vystavení až k omezení tržního rizika na naší společnosti. Nadbytečné vystavení se zajišťuje externě.

ÚPLNÁ TRANSPARENTNOST

Společnost FxPro prosazuje od prvního dne transparentnější a etičtější postupy v oboru online obchodování. Mluvíme otevřeně o našich operacích a vyvinuli jsme oceňovaný model realizace objednávek, který splňuje nároky obchodníků.

 • Pozitivní 37.4 % Negativní 23.5 % V ceně 39.1 %
  Statistika prodlev za rok 2016

  Na trhu FX se ceny mění každou milisekundu. V roce 2016 bylo 39,1 % našich klientských objednávek realizováno za požadovanou cenu a 37,4 % bylo realizováno s pozitivní prodlevou, což znamená ještě lepší cenu.

 • Statistika opakovaných nabídek za rok 2016

  V roce 2016 získalo 5,19 % všech klientských objednávek opakovanou nabídku a 2,44 % z nich získalo ještě lepší cenu realizace objednávky.

  Žádné opakované nabídky 94.81 %
  Pozitivní opakované nabídky 2.44 %
  Negativní opakované nabídky2.75 %
Proč není FxPro STP brokerem

STP, což znamená automatické zpracování transakcí, je jedním z termínů, které se v oblasti online obchodování často vykládají nesprávně. STP se často považuje za realizaci, kterou klient obdrží od svého brokera, ale ve skutečnosti je to po-realizační, po-komunikační proces mezi protistranami realizace s minimálním vlivem na rychlost nebo cenu realizace, která se nabízí maloobchodnímu obchodníkovi. FxPro používá technologie STP, ale sami se řadíme k NDD, protože to je skutečná metoda, pomocí které realizujeme klientské objednávky.

Proč není FxPro ECN Brokerem

ECN znamená elektronická komunikační síť a často se nesprávně považuje za synonymum realizace NDD. ECN ve skutečnosti odkazuje na anonymní komunikaci mezi protistranami realizace, což může mít za následek nezaručené plnění a horší ceny pro maloobchodního obchodníka. FxPro je skutečným brokerem bez dealing desku. To znamená, že klientské objednávky realizujeme bez zásahu dealing desku.

Máte stále otázky o našem modelu realizace NDD? Kontaktujte naši oceněnou Zákaznickou podporu.
UP