info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro waives all deposit fees for all payment methods

8 November 2018, London. In 2018, as part of an unwavering commitment to constant service refinement, online broker, FxPro, has waived all deposit fees from all payment methods available.

The new policy, that came into effect in November 2018, displays the company’s dedication to investing in the implementation of new practices that enhance its trading conditions, and in turn the trader’s experience.

FxPro CEO, Charalambos Psimolophitis, commented:

“Over the past year, FxPro has vigorously invested in offering clients the most sophisticated technologies and payment solutions, that have allowed us to waive deposit fees and thus provide our clients with the perfect trading experience.”

FxPro looks forward to welcoming 2019, and along with it, numerous product and service enhancements for yet another year. The list of the payment methods is available here.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Zpět k tiskovým zprávám