info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro was awarded as the 'Most Reliable Broker of the Year 2019'

May 15, London – FxPro became the International Investor Award Winner and was named the “Most Reliable Broker of the Year 2019” by Global Markets.

This status is confirmed as well by the worldwide traders’ trust: more than 1’300’000 client accounts are opened with FxPro up to date and 370’000’000 orders are executed so far.

The Award was established by the respected “International Investor” Magazine. Among their audience are institutional investors, private banks, CEO’s and COO's of global corporations.

FxPro Chief Marketing Officer Ilya Holeu commented:

'At the moment, FxPro has more than 60 international and UK awards. This recognition, which we receive from year to year, demonstrates that we are moving in the right direction and deserve the trust of traders around the world.'

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Zpět k tiskovým zprávám