info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro was awarded as the 'Most Reliable Broker of the Year'

On December 19, FxPro became the International Investor Award Winner and was named the 'Most Reliable Broker of the Year (Global Markets)'.

This status is definitely confirmed by the worldwide traders’ trust: more than 870,000 client accounts are opened with FxPro up to date.

The Award was established by the respected “International Investor” Magazine. It is both an online and printed journal that provides information, ranging from world markets, industry analysis, breaking trends, investing opportunities and c-suite level interviews.

Among their audience are institutional investors, private banks, CEO’s and COO's of global corporations. 'International Investor' has the main objective to provide a platform that is simple to understand whilst engaging with the vast opportunities the inspiring panorama of constant change provides.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Zpět k tiskovým zprávám