info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 74.02% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 77.37% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro awarded Best FX Provider of the year for the 7th time

FxPro has received consistent recognition for the quality of its services and has now been awarded 'Best FX Provider' and 'Best CFD FX Provider’ at the Online Personal Wealth Awards 2021.

The company has already won the Best FX Provider 6 times before in 2014, 2016, 2017, 2018, 2019 and 2020. The FxPro Trophy Cabinet now boasts more than 80 International and UK awards.

Founded in 2006, FxPro is an industry-leading online broker that offers Forex trading and CFD on Shares, Futures, Spot indices, Spot Metals, and Energies to clients in 170+ countries.

Over the years, the company has built a reputation as a trusted and reliable broker, committed to transparency and adoption of fair and ethical trading practices.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Zpět k tiskovým zprávám