info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro became a winner of the Online Personal Wealth Awards 2019

FxPro has received consistent recognition for the quality of its services as 'Best FX Provider' and 'Best Tablet Application' at the 'Online Personal Wealth Awards 2019'.

The company has already won this prestigious award four times before in 2014, 2016, 2017 and 2018, adding to the FxPro Trophy Cabinet with more than 60 International and UK awards.

Founded in 2006, FxPro is an industry-leading online broker that offers CFDs and Spread Betting on Forex, Shares, Futures, Spot indices, Spot Metals, and Energies to clients in 170+ countries.

Over the years, the company has built a reputation as a trusted and reliable broker, committed to transparency and adoption of fair and ethical trading practices.

Speakers
Charalambos Psimolophitis
aboutUs_teamCEO
Ilya Holeu
aboutUs_teamMarketing
Zpět k tiskovým zprávám