info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Cítíte se trochu vystrašení? Jsme tady, abychom pomohli
Naše akademie krok za krokem vás provede světem forex obchodování a anučí vás vše, co potřebujete vědět. Klíčové obchodní pojmy můžete nalézt ve slovníčku obchodníka.
Stop Hunting (Stop Hunting)

Stop hunting (nebo také stop-loss hunting) je metoda tlačící obchodníky z jejich pozic tím, že zvýší, nebo sníží cenu k bodu jejich nastavené stop-loss úrovně. Stop hunting je možný za předpokladu, že obchodníci nastavují stop-los úrovně v určitých klíčových bodech jako jsou: úrovně supportu a rezistence, oblíbené klouzavé průměry, Fibonacci úrovně a celá čísla. Je to strategie primárně uplatňovaná velkými finančními institucemi, protože ty mají kapitál ke koupi, nebo prodeji velkých objemů měn, potřebných k ovlivnění tržních cen.