info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Cítíte se trochu vystrašení? Jsme tady, abychom pomohli
Naše akademie krok za krokem vás provede světem forex obchodování a anučí vás vše, co potřebujete vědět. Klíčové obchodní pojmy můžete nalézt ve slovníčku obchodníka.
Průmyslová výroba (Industrial Production)

Průmyslová výroba je ekonomický ukazatel, který udává celkovou hodnotu průmyslové produkce země nebo hospodářského regionu a zahrnuje odvětví jako výroba, energetický průmysl a těžební průmysl (upravené o inflaci). Průmyslová produkce je významným ukazatelem, neboť je úzce spojena s dalšími oblastmi, jako je zaměstnanost, výdělky a důvěra spotřebitelů. Vzhledem k tomu, že výroba je silně ovlivněna změnami poptávky, je průmyslová výroba klasifikována jako koincidentní ukazatel. Pokud jsou čísla vyšší než bylo očekáváno, je zde tendence pozitivního vlivu na hodnotu měny.