info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Cítíte se trochu vystrašení? Jsme tady, abychom pomohli
Naše akademie krok za krokem vás provede světem forex obchodování a anučí vás vše, co potřebujete vědět. Klíčové obchodní pojmy můžete nalézt ve slovníčku obchodníka.
Období (Period)

V obchodování je období standardě jednotka času používaná ke sledování aktiva. Například na svíčkovém grafu, každá svíčka zobrazuje jedno období, které si obchodník nastaví jako 1 minutu, 5 minut, 15 minut, 30 minut, hodina, 4 hodiny, den, týden a měsíc. V případě výpočtu klouzavého průměru se období může měnit podle zobrazeného časového rámce. Takže 26 období jednoduchého klouzavého průměru v grafu v délce trvání jedné hodiny zahrnuje zavírací ceny z 26 hodin obchodní aktivity sečtených dohromady dělených 26. 26 období klouzavého průměru v grafu v délce trvání jedné minuty zahrnuje sumu zavíracích cen z 26 minut obchodních aktivit vydělených 26.