info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.56% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.

FxPro centrum nápovědy - Slovníček

Cítíte se trochu vystrašení? Jsme tady, abychom pomohli
Naše akademie krok za krokem vás provede světem forex obchodování a anučí vás vše, co potřebujete vědět. Klíčové obchodní pojmy můžete nalézt ve slovníčku obchodníka.
NFP (Non-Farm Payroll) - změna počtu pracovních míst mimo zemědělství v USA (NFP (Non-Farm Payroll))

NFP je jedním z nejdůležitějších ekonomických ukazatelů pro ekonomiku USA. Sleduje změny v počtu zaměstnaných osob, s výjimkou zemědělských pracovníků, vládních institucí, neziskových organizací a zaměstnanců soukromých domácností. Údaje za předchozí měsíc jsou zveřejněny první pátek každého měsíce a čísla se mohou lišit od +/- 10 000 - 250 000. Vzhledem k tomu, že NFP je jedním z nejdůležitějších ukazatelů zaměstnanosti ve Spojených státech. Lepší hodnota, než se očekává, povzbudí býčí aktivitu v USD.