info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VPS

Jak se přihlásím k FxPro VPS?

Přihlaste se k FxPro Direct , přejděte k ‘Nástroje’ a klikněte na tlačítko ‘VPS’ v levém postranním menu. Zaškrtněte pole‘VPS Předplatné’a klikněte na ‘Potvrdit’.

Přihlášením k FxPro VPS souhlasíte s tím, že budete platit poplatek $30 měsíčně, který vám bude odečten vždy šestého v měsíci z vaší FxPro peněženky.

Prosím ujistěte se, že máte tuto částku ve vaší peněžence, jinak bude předplatné VPS zrušeno.

Služba FxPro VPS je pro VIP klienty zdarma.

Was This Article Helpful?