info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: VPS

Jak nastavím můj FxPro VPS?

Po úspěšném přihlášení k FxPro VPS obdržíte email s přihlašovacími údaji od našeho poskytovatele VPS, BeeksFX, potvrzující, že váš VPS účet byl úspěšně vytvořen (Může to trvat až dvě hodiny, než tento email dostanete).

Pro nastavení VPS, klikněte na přistupový okaz v emailu, vyplňte požadované informace a stáhněte si soubor RDP na stránce dole. Vyhledejte soubor ve vašem počítači a klikněte na něj, abyste iniciovali vzdálené připojení. Objeví se vysakovací okno dotazující se na přihlašovací údaje a dočasné heslo, které vým bylo poskytnuto. Klikněte na ‘OK’. Nyní byste měli bát připojeni k vašemu VPS.

Was This Article Helpful?