FAQ Všeobecné otázky o platformě

Jaké jsou nejvýznamnější rozdíly mezi platformami FxPro MT4, FxPro MT5 a FxPro cTrader?

Na naší platformě FxPro MT4 nabízíme okamžitou realizaci příkazů bez obchodního oddělení, kdy jsou klientské příkazy okamžité odeslány našim poskytovatelům likvidity. Neexistuje žádný provizní poplatek za obchodování. Ke spreadům přidáváme menší navýšení. Další informace o obchodní platformě FxPro MT4 můžete najít zde.

Na naší platformě MT5 nabízíme tržní realizaci příkazů a našim klientům poskytujeme informace o úplné hloubce trhu, obchodování s využitím grafů a integrované vývojové prostředí pro Odborné analýzy. Další informace o obchodní platformě FxPro MT5 můžete najít zde.

FxPro cTrader dává dohromady veškerou dostupnou likviditu přímo na platformu a příkazy odesílá ihned na trh. Klienti obdrží tržní spready bez jakéhokoliv navýšení a při otevření a zavření pozice platí provizní poplatek 45 USD za 1 milión zobchodovaných USD. Klienti získají pro obchodované množství vždy nejlepší dostupné kupní a prodejní ceny. Příkazy se zpracovávají za VWAP (Průměrnou cenu dle objemu). Další informace o obchodní platformě cTrader může najít zde.

Klikněte zde a podívejte se na tabulku porovnání platforem FxPro.