FAQ FxPro Quant

Jak zjistím, zda funkce odborné analýzy EA funguje správně?

Chcete-li se ujistit, že vaše odborná analýza EA běží správně, pak musíte nejprve potvrdit, že na vaší platformě jsou povoleny odborné analýzy EA. Chcete-li to zkontrolovat, pak zkontrolujte, zda je tlačítko „Odborné analýzy EA“ na hlavním panelu nástrojů v horní části obrazovky zelené. Pokud je červené, pak na něj klikněte, abyste povolili odborné analýzy EA.

Pro reálné obchodování se musíte ujistit, že je vaše odborná analýza EA povolena. Chcete-li to zkontrolovat, pak na grafu, na který jste umístili odbornou analýzu EA, klikněte pravým tlačítkem, vyberte „Odborné analýzy“ a poté „Vlastnosti“. Zkontrolujte políčko označené „Povolit reálné obchodování“ a klikněte na tlačítko „OK“. Vaše odborná analýza EA by ní měla fungovat správně.

Jakmile vaše odborná analýza EA běží, pak můžete ve svém terminálu zkontrolovat karty „Experti“ a „Žurnál“, a podívat se, zda váš systém hlásí nějaké chyby.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud běží vaše odborná analýza EA a máte povoleno automatické obchodování, pak v pravém horním rohu grafu vedle názvu odborné analýzy EA uvidíte usmívající se obličej.