info
Investujte zodpovědně. FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 75.54% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.78% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
FxPro is not regulated by the Brazilian Securities Commission and is not involved in any action that may be considered as solicitation of financial services; This translated page is not intended for Brazilian residents.Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: FXPRO DIRECT

Jak nahrát dokumenty?

K nahrání dokumentů prostřednictvím FxPro Direct klikněte na ‘Můj profil’ a vyberte ‘Nahrát dokumenty’. Poté klikněte na ‘Procházet’ pro otevření nového okna. Najděte a vyberte dokument, který chcete nahrát a poté klikněte na ‘Otevřít’ .

Obrdžíte upozornění, že nahrávání právě probíhá a poté i zprávu, že dokumnety byly úspěšně nahrány.

Poté co dokumenty nahrajete, naše administrativní oddělení si je projde v pořadí, v jakém byly obdrženy.

Dokumenty můžete také poslat přímo emailem nabackoffice@fxpro.com
Was This Article Helpful?