info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: FxPro App

What is the FxPro multiplatform account and how does it work?

Our new multiplatform account provides convenient access to several FxPro trading platforms and products. Previously, traders had to not only have a login and password for the online Dashboard but also a separate set of login details for each individual platform. With our new multiplatform account you can access FxPro products with a single set of credentials.

When registering on the FxPro App, you will get a trading account number for the integrated FxPro platform, which is also your MetaTrader 4 account number. You can use the login details specified during registration on the FxPro App to log in to FxPro Direct Web or to our online version of the trading platform https://edge.fxpro.com Alternatively, you have the option to access the MT4 platform directly, using the login and password provided at the end of the email you received after registration.

Was This Article Helpful?