info
Investujte zodpovědně. Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 76.14% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 79.83% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: FxPro App

What is the FxPro App?

The FxPro App is a personal mobile account management space that allows for trading via the app using a multiplatform account.

  • The App offers 6 CFD asset classes to trade: Forex, Futures, Indices, Shares, Metals & Energies.
  • You can create new accounts, complete the verification process, change passwords, top-up accounts with multiple funding options, withdraw funds etc.
  • Market analytics keep traders up to date on major news with an integrated Economic calendar, as well as allowing to track market events with push-notifications.
  • If you have any questions, please get in touch with our 24/5 award-winning support team directly from within the app.
Was This Article Helpful?