info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: About the Company

Jaký je rozdíl mezi regulatorními jurisdikcemi, která nabízíte?

Nabízíme 4 různé regulatorní jurisdikce. Dostupnost jurisdikce závisí na zemi vašeho pobytu, zkontrolujte však prosím na registrační stránce, které jurisdikce jsou pro vás dostupné.

Společnost FxPro Financial Services je regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (‘CySEC’) a South Africa Financial Sector Conduct Authority (‘FSCA’). Společnost FxPro UK je regulována Financial Conduct Authority (‘FCA’). FxPro Global Markets MENA je registrována a regulována Dubai Financial Services Authority (‘DFSA’). FxPro Global Markets Limited je registrována a regulována Securities Commission of The Bahamas (‘SCB’).

Was This Article Helpful?