info
Investujte zodpovědně.
Investujte zodpovědně.Investujte zodpovědně.CFD jsou složité nástroje a obnáší vysoké riziko ztráty vašich peněz z důvodu pákového efektu. 70.25% retailových investorských účtů ztrácí peníze při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak fungují CFD a zda si můžete dovolit vysokou míru rizika ztráty vašich peněz.CFD a sázky na spready jsou složité instrumenty a je s nimi spojeno velké riziko rychlé ztráty peněz díky finanční páce. 75.76% malých investorů ztrácí peníze, když obchodují s CFD a sázkami na spready s tímto poskytovatelem . Měli byste zvážit, zda rozumíte jak CFD a sázky na spready fungují a zda si můžete dovolit riziko ztráty vašich peněz.
Investujte zodpovědně: Obchodování CFD zahrnuje značná rizika.
FxPro Help Centre: About the Company

Jaké jsou výhody obchodování s FxPro?

FxPro je No Dealing Desk broker, který nabízí profesionální podmínky pro obchodování, špičkovou technologii a příštup k hluboké likviditě.

Společnost FxPro je silným zastáncem transparentnosti a spravedlivých obchodních praktik, a proto zaručuje, že finanční prostředky klientů jsou plně odděleny od vlastních zdrojů společnosti a jsou uloženy na samostatných bankovních účtech velkých evropských bank, včetně Barcleys Bank PLC, Credit Suisse AG a Royal Bank of Scotland.

FxPro nabízí vzdělávací materiály zdarma, nástroje pro forex obchodování a demo účty všem svým klientů tak, aby si mohli procvičit a naučit se více CFDs obchodování ještě předtím, než si otevřou živý účet pro obchodování. Tým zákaznické podpory společnosti FxPro je připraven pomoci 24/5 s dotazy, které můžete mít ve více než 20 jazycích.

Was This Article Helpful?