FxPro a charita

Společnost FxPro se aktivně věnuje několika registrovaným charitám, a to na místní i mezinárodní úrovni. Naším cílem je pozitivní vliv na život a budoucnost dětí v nouzi po celém světě. Proto se aktivně věnujeme iniciativám, které souvisejí se vzděláním, výživou a kvalitou života. Chceme být katalyzátorem změn a umožnit dětem lepší život v rámci jejich komunity, protože úplně každé dítě si zaslouží příležitost objevit svůj vlastní potenciál.

Jako globální společnost s etnicky rozmanitým týmem zaměstnanců máme větší vliv na dopad našich charitativních činností, protože svým zaměstnancům dáváme možnost podporovat charitu podle vlastního výběru. Tvrdě pracujeme na tom, abychom vybudovali pevný a trvalý vztah mezi naší společností a komunitami, se kterými spolupracujeme. V důsledku toho se společnost FxPro účastní celé řady charit – nedávno jsme přispěli organizacím UNICEF a Červený kříž; místním a mezinárodním nemocnicím / pečovatelským ústavům a v rámci charitativních akcí.

Naše zaměstnance podporujeme v tom, aby se účastnili aktivit komunity. Tím, že zaměstnance podporujeme, aby podporovali charitativní organizace, které si vyberou sami – na rozdíl od centrálně určených organizací – se domníváme, že můžeme maximalizovat aktivity rozmanité palety našich zaměstnanců a nabídnout jednotlivým členům našich týmů větší uspokojení.

Aktivně podporujeme několik charitativních organizací, ať už v zemích, ve kterých působíme, nebo v mezinárodním měřítku. Naší snahou je změnit životy dětí, které to potřebují. Domníváme se, že všechny děti a mladí lidé mají jedinečný potenciál a měli by mít k dispozici podporu a možnosti, které potřebují. Společnost FxPro chce i nadále pomáhat dětem rozvíjet se v rámci komunit podporou iniciativ souvisejících se vzdělávám, stravou a lepšími životními podmínkami.

Předchozí charitativní akce
 

V roce 2014 přislíbila společnost FxPro podporu Kyperského kulturního institutu a stala se platinovým sponzorem oslav desátého výročí ostrova jako členského státu Evropské unie. Akce se konala v pěší zóně Ledras, Onasagorou a Faneromeni ve starém městě Nikósie a zahrnovala hudbu, tanec a divadlo ze mnoha zemí Evropské unie.

 

Během posledních čtyř let poskytuje společnost FxPro významnou finanční podporu nadaci fotbalového klubu Fulham F.C., což je významná sportovní charita, jejíž cílem je zlepšení života prostřednictvím sportu. Díky síle sportu zajišťují celou řadu přínosných programů pro oblast vzdělávání a zdraví, postižené osoby, sociální začlenění a fotbal v rámci komunity

Webová stránka: www.fulhamfc.com/

 

Od roku 2010 je společnost FxPro aktivním podporovatelem fondu dětské nemocnice Acorns, což je registrovaná charita, které poskytuje péči dětem a mladistvým osobám v omezených nebo život ohrožujících podmínkách.

Webová stránka: www.acorns.org.uk/

 

Společnost FxPro pravidelně podporuje Unicef (Dětský fond Organizace spojených národů), což je program Spojených národů, který poskytuje dlouhodobou humanitární podporu dětem a matkám z rozvojových zemí.

Webová stránka: www.unicef.org/

 

Společnost FxPro poskytla finanční podporu pro hospic Michael Sobell, což je registrovaná charita, která je vynikajícím centrem špičkové péče o pacienty s onemocněním omezující život a také péče o jejich rodinu a pečovatele.

Webová stránka: www.michaelsobellhouse.co.uk/

 

Společnost FxPro jako hlavní sponzor Telethon 2010 poskytla významnou finanční podporu pro Telethon 2010, Kyperský institut neurologie a genetiky a Kyperskou asociaci svalovou dystrofii. Výtěžek ze sbírky byl věnován na vzdělávání obecné veřejnosti a financování dalších výzkumných a sociálních činností.

Webová stránka: www.cing.ac.cy/telethon/

 

Společnost FxPro přislíbila podporu pro třídenní akci Radiomarahon, která se konala v roce 2010. Podpora představuje vynikající příklad dobrovolných aktivit lidi všech věkových kategorií, kteří pocházejí z Kypru nebo z jiných míst řecké komunity. Cílem je pomoci dětem, které se protloukají životem s odhodláním.

Webová stránka: www.radiomarathon.co.uk/

 

Jako jeden z hlavních sponzorů charitativní akce „Raději se projdu a nebudu pít a řídit“ zajistila společnost FxPro finanční podporu nadaci Dancing Queen Foundation v roce 2011, na počet Dr. Yiota Demetriou, jejíž cílem bylo zajistit a zlepšit psychologické zdraví a podmínky dětí a jejich rodin.

Webová stránka: http://dancingqueenfoundation.com/

 

Společnost FxPro finančně podpořila charitativní organizaci Cans for Kids, která byla zaregistrována v roce 1990. Tato organizace zajišťuje sběr a recyklace hliníkových plechovek a využívá je na nákup zdravotního vybavení pro pečovatele dětí v nemocnicích na Kypru.

Webová stránka: www.cansforkids.org/

 

Organizace The Cyprus Alliance for Rare Disorders úzce spolupracuje s kyperským ministerstvem zdravotnictví a dalšími organizacemi na zlepšení kvality života pacientů, kteří trpí vzácnými poruchami

Webová stránka: www.thalassaemia.org.cy/

 

V roce 2011 společnost FxPro přislíbila podporu pro Cyprus Red Cross Society, což je řádně zaregistrovaná národní společnost, která doplňuje vládní organizace v oblasti humanitární pomoci a byla oficiálně uznána kyperskou vládou. Naše společnost financovala výdaje spojené se sportem.

Společnost FxPro předala 2 500 individuálních, exkluzivních balíčků s oficiálním oblečením a zbožím z různých sponzorovaných mezinárodních sportovních akcí (včetně IRC, Virgin F1 Racing* a WRC) přímo generálnímu řediteli společnosti Cyprus Red Cross Society Takis Neophytou. Přislíbila také užší spolupráci s touto organizací v budoucnu

Webová stránka: www.redcross.org.cy/

Kariéra
Proč FxPro
Ocenění

Zajímá vás kariéra v jedné z největších makléřských společností?

Zjistěte, proč se obchodníci z celého světa rozhodli pro společnost FxPro

Naše služby získaly již více než 20 ocenění.

UP