Vytváření nové FxPro identity…

Neustále se vyvíjíme tak, abychom naplnily měnící se potřeby našich zákazníků a to je naše značka.

FxPro
Jde o více než obchod, je to osobní...

Jsme nadšeni z toho, co děláme a říká to i naše nová identita značky. Zavedli jsme nové prvky, které vyjadřují naše firemní hodnoty, takže můžete získat představu o vizi a poslání naší společnosti.

Zjednudušovat komplexnost

Obchodování může být komplikované, ale FxPro ho usnadňuje. Naše nové uživatelské rozhraní je zaměřeno na komunikaci komplexních obchodních praktik jednodušším způsobem.

FxPro
Rámec naší značky je tvořen robustními, ale přesto vysoce dynamickými základními prvky, které spolu vytvářejí důvěryhodnou identitu značky při zachování silného zaměření na zákazníky.
FxPro

Rafinovaná značka

Naše značky mohou mít mnoho forem, aby se přizpůsobily napříč platformami, ale jejich konzistence zaručuje, že naše značka je rozpoznatelná všude, kde se objeví. Naše nová značka ztělesňuje naše profesionální hodnoty a zároveň zdůrazňuje výraznou osobnost naší značky.

FxPro

Na struktuře zálěží

Hlavním cílem nové identity značky je poskytnout vám optimalizované, intuitivní uživatelské rozhraní a vylepšený navigační systém, který vám umožní na první pohled najít informace, které potřebujete.

FxPro

Přenášet život na obrazovku

Nechceme s vámi jen mluvit, chceme s vámi komunikovat. Proto jsme zavedli nové poutavé funkce, integrovaný pohyb a začlenili interaktivní prvky.

Každý z těchto prvků slouží svému účelu - tvoří to, co společně nazýváme naší firmou
FxPro

Zůstaňte ve spojení

Abychom vám zajistili, že nikdy nezmeškáte šanci, usilovně jsme pracovali na tom, aby tato nová možnost byla plně kompatibilní s vaším mobilním telefonem.

FxPro

Povězte nám to!

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důlěžitá. Vážíme se komentářů a doporučení a použijeme je pro zhodnocení naší práce a další zlepšování.

Naše rafinovaná identita značky ztělesňuje naše základní hodnoty - oddanost k excelentnosti, závazek k transparentnosti a zaměření na naše klienty.

Sledujte FxPro a připojte se ke komunitě