FAQ Vaše portfolio

Co jednotlivé grafy výkonnosti v portfoliu představují?

Grafy výkonu na vaší stránce Portfolio vám poskytují následující informace:

Intradenní grafy: zobrazují denní výkon vašeho portfolia. Počítá se porovnáním jmění vašeho aktuálního portfolia vůči jmění portfolia o půlnoci v dotazovaný den. Tento výpočet se provádí každou minutu a graf se automaticky aktualizuje.

7denní graf: zobrazuje výkon vašeho portfolia za posledních 7 dní. Počítá se porovnáním jmění vašeho aktuálního portfolia vůči jmění portfolia před 6 dny. Tento výpočet se provádí každou minutu a graf se aktualizuje každou hodinu.

30denní graf: zobrazuje výkon vašeho portfolia za posledních 30 dní. Počítá se porovnáním jmění vašeho aktuálního portfolia vůči jmění portfolia před 29 dny. Tento výpočet se provádí každou minutu a graf se aktualizuje každý den.

Graf od začátku: zobrazuje výkon vašeho portfolia za posledních 365 dní. Počítá se porovnáním jmění vašeho aktuálního portfolia vůči jmění portfolia před 365 dny. Tento výpočet se provádí každou minutu a graf se aktualizuje každý týden.

Pruhový graf za všechny týdny: zobrazuje týdenní výkon vašeho portfolia od pondělí do pátku. Počáteční bod se resetuje každý týden.